A+ R A-

Bramy garażowe Podkarpackie Krosno

Bramy garażowe Podkarpackie Krosno to więcej miejsca, lepsze wykorzystanie pomieszczeń, więcej możliwości.

Czego oczekujemy od bramy garażowej?

 • jakości
 • komfortu użytkowania
 • trwałości
 • niezawodności
 • niepowtarzalnego wyglądu
 • bezpieczeństwa

Jeśli wszystkie powyższe cechy są przez Państwa pożądane, to mamy bramy garażowe, które spełnią te oczekiwania.

Firma Normstahl Entrematic jest niewątpliwie liderem jeśli chodzi o opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań w bramach garażowych. Praktycznie co roku trafia do handlu coś nowego, co zostało zastosowane w bramach - a to nowy automat, a to nowy design, a to lepszy zamek lub coś z rozwiązań typowo technicznych.

Czym więc charakteryzują się bramy garażowe oferowane w naszym sklepie?

 • potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania oraz trwałości jest gwarancja jakiej udziela producent na swoje wyroby. Jest to odpowiednio - 10 lat od daty zakupu na bramy garażowe oraz 5 lat na automaty serii Magic. Producent może nie obawiać się o problemy z bramami ponieważ wykonane są z najwyższą starannością z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Podajmy tylko specjalny stop cynkowo-magnezowy, z którego wykonana jest konstrukcja bram Euro, powoduje że  kilkukrotnie zwiększony jest współczynnik ochrony przed korozją. Każdy panel bramy obsługiwany jest przez 4 rolki na specjalnych śmigłowych konstrukcjach, przez co zużycie rolek jest minimalne. Niespotykana w innych bramach grubość blachy, sposób i jakość zabezpieczeń korozyjnych i wykończenie panela jest najnowocześniejsze i zgodne z potrzebami nowoczesnego klienta.
 • zapewnienie komfortu użytkowania jest stawiane przez firmę Normstahl na bardzo wysokim miejscu. Normstahl jako jeden z pierwszych producentów wprowadził do swojej oferty bramy garażowe automatyczne. Jaka to jest wygoda nie trzeba nikomu opowiadać. Jednak na tym nie koniec. Końcem zeszłego roku oddano klientowi wiele pożytecznych udogodnień. Jeśli nie widzisz bramy i nie wiesz czy jest otwarta czy zamknięta zastosuj Magic Door Control. Będziesz miał bramę zawsze pod kontrolą oraz zamkniesz ją w razie potrzeby bez wychodzenia z domu i bez poszukiwania pilota. Cicha praca tandemu brama-automat, to kolejny plus dla Normstahla.
 • powierzchnia paneli bram Euro jest gładka, w związku z tym łatwo utrzymać ją w czystości. Automaty w swoich procesorach mają funkcję soft-stop, która znacznie przedłuża żywotność tak ich samych jak i elementów mechanicznych bram.
 • niezawodna praca w naszych warunkach klimatycznych potwierdzona jest przez tysiące zadowolonych klientów.
 • jeśli chcesz mieć bramę niepowtarzalną wybierz bramy Design. Możliwość kombinacji różnych wzorów jest ogromna. Już same bramy serii Euro i G-60 zadziwiają ogromną różnorodnością wzorów i kolorów a co dopiero Design....
 • dziś garaż to nie jest zagracone pomieszczenie, to jest eleganckie pomieszczenie z cenną zawartością. Dlatego też dbamy o bezpieczeństwo antywłamaniowe. Jeszcze ważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowania bramy. Nawet najmniejsze paluszki dzieci nie wejdą między panele a zastosowane w automatach środki bezpieczeństwa pozwolą uniknąć przytrzaśnięcia kogokolwiek lub porysowania samochodu.
 • należy wspomnieć także, że bramy serii G-60 są jednymi z najgrubszych, czytaj najcieplejszych, na rynku. Grubość panela 42 mm pozwala uzyskać współczynnik U=1,0 W/m2K a także pozwala na wyprodukowanie sztywnej bramy do szerokości 6,5 m!

W tych garażach, w których z różnych względów instalacja bram górnych nie wchodzi w rachubę możemy zastosować bramy sekcyjne boczne lub bramy płytowe.

 

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

 

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com

 

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00