Login


Notice: Undefined index: login in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/modules/mod_login/mod_login.php on line 1

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


Notice: Undefined index: jbd1f7 in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/templates/gk_blackandwhite/html/mod_gk_image_show/default.php on line 1
A+ R A-

Drzwi wewnętrzne - Krosno

Drzwi wewnętrzne to jedna z podstawowych ofert naszej firmy. Specjalizujemy się w doradztwie, pomiarach i montażu tych wyrobów. Przyjdź do nas i poproś o ofertę a nie wyjdziesz z niczym!

Stolbud WŁOSZCZOWA jest jedną z firm, której drzwi wewnętrzne oferujemy. To marka, której przedstawiać nie trzeba - obecna na naszym runku od ponad czterdziestu lat. Szerokie zaplecze technologiczne, nowoczesny park maszynowy dają w efekcie drzwi najwyższej jakości w wielu wzorach i kolorach. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą kliknij tutaj.

Pol-Skone świetnie znane bo od lat zaskakuje nas regularnie nowymi pomysłami na drzwi. Projektanci tej firmy przygotowują co roku nowe wzory i nowe kolory drzwi. Oferta jest bardzo szeroka - każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz zobaczyć drzwi wewnętrzne Pol-Skone kliknij tutaj.

W PORTA-DRZWI znajdziesz rozszerzenie oferty znanych firm drzwiowych. Nowoczesność w designie i dbałość o szczegóły i szeroki wybór zaspokoi każdego. Zobacz co dla Ciebie przygotowała PORTA.

Firma AGMAR również nam powierzyła prezentowanie swoich wyrobów. To wytwórca bardzo elastyczny. Chętnie robi drzwi według pomysłów klientów w nietypowych rozmiarach. Drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są z sosny i dębu. Bogata kolorystyka i wzornictwo nowoczesne i klasyczne sprawiają, że klienci chętnie kupują te wyroby. Zajrzyj na stronę producenta.

Ciekawą propozycją, szczególnie dla osób wymieniających stolarkę, jest wybór drzwi wewnętrznych firmy Sękpol. Firma ta produkuje bowiem ościeżnice do zabudowy ościeżnic stalowych, z zastosowaniem, których nie ma potrzeby demontażu starych metalowych ościeżnic. Obywa się bez kucia, bałaganu, a efekt jest bardzo dobry.

Oferujemy także drzwi wewnętrzne innych producentów. Przyjdź do naszego sklepu a nie wyjdziesz bez oferty. Zapraszamy!

 Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00