A+ R A-

Drzwi Krosno Podkarpackie

Mamy w swojej ofercie spory wybór Drzwi Krosno Podkarpackie.

Mój dom moją twierdzą - chcemy mieszkać bezpiecznie, czuć się komfortowo. Chcemy w swoim domu odpocząć. Potrzebujemy przyjaznej przestrzeni, w której będziemy pielęgnować miłość, wychowywać swoje dzieci. Właśnie dlatego podwoje naszego domostwa muszą być solidne, trwałe i bezpieczne.

Drzwi Krosno dzielą się na:

  • drzwi zewnętrzne
  • drzwi wewnętrzne

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Z drzwi zewnętrznych polecamy cały asortyment K&P Fabryki Drzwi Sp. z o.o. Firma ta produkuje drzwi zewnętrzne o grubości skrzydła od 72 mm do 80 mm. Różnorodny wystrój, ciekawa kolorystyka i konstrukcja drzwi sprawiają, że wielu klientów wybiera właśnie te drzwi.

Frezja - skrzydło 72 mm grubości, wzmocnienie ramą metalową na całym obwodzie, przymyk antywyważeniowy, okleina dębowa i mahoniowa w kilku wybarwieniach lakierem typu lazur oraz na szczególne życzenie klienta wszelkimi kolorami z palety RAL, sprawiają, że jest to rozsądny wybór drzwi w umiarkowanych cenach. Całości dopełnia możliwość wykonania tych drzwi w wersji dwuskrzydłowej lub ze stałymi dostawkami.

Następny typ drzwi zewnętrznych oferowanych przez K&P Fabrykę Drzwi to Alpina. Alpina to nowoczesna prostota formy w skrzydle o grubości 80 mm wraz ze wzmocnieniami, zabezpieczeniami, kolorystyką i możliwościami serii Frezja. A więc drzwi dwuskrzydłowe, dostawki i akcesoria - eleganckie połączenie formy z mocną konstrukcją wnętrza.

Futurystyczne wzornictwo to charakterystyka drzwi serii Intarsio +. Intarsio to konstrukcja Alpiny z dodatkami ze stali nierdzewnej. Niepowtarzalna stylistyka sprawia, że te drzwi świetnie pasują do domów o nowoczesnym wyglądzie, których powstaje coraz więcej. Jak wszystkie serie tak i tak wzbogacona jest w wersje dwuskrzydłowe i dostawki pozwalające zakryć otwory o różnych wielkościach.

Seria Silesia to bardziej tradycyjne wzornictwo. Szczególnie polecane do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Konstrukcja solidna, jak w reszcie modeli. Skrzydło ciepłe o grubości 80 mm. Drzwi dwuskrzydłowe i dostawki dopełniają całości dzieła producenta.

Klasycznym wzornictwem, znanym w K&P od wielu już lat, charakteryzuje się kolekcja Wisła+, jednakże producent w ostatnim sezonie zmienił jej konstrukcję na dużo grubszą.

Nasz sklep poleca drzwi PREMIUM ze Stolbudu Włoszczowa S.A. Są to drzwi, jako jedne z nielicznych, wykonywane w całości z drewna. Nie mają wstawek "obcego pochodzenia". Klejone warstwowo drewno sosnowe, meranti lub dąb stanowi całość konstrukcji tych drzwi - zarówno ramiaków jak i filunków. Ponieważ grubość skrzydła wynosi 68 mm drzwi te spełniają stawiane przed drzwiami zewnętrznymi wymagania. Drzwi PREMIUM produkowane są przede wszystkim w typowym wymiarze - 1020 mm szerokość, 2100 mm wysokość. Na zamówienie klienta jest możliwa korekta wymiarów według potrzeb. Drzwi te w standardzie wyposażone są w okucia antywłamaniowe klasy C (listwę przeciwwyważeniową z dziesięcioma bolcami, zasuwnicę wielopunktową oraz mocne regulowane zawiasy), całość dopełnia szklenie szkłem antywłamaniowym P4. Aby ograniczyć infiltrację zimnego powietrza drzwi te wyposażone są w podwójny system uszczelek. Za dopłatą można doposażyć drzwi w górną blokadę zamka, elektromagnes, zasuwnicę z baryłką, samozamykacz, zawiasy kieszeniowe. Możliwa jest wersja dwudzielna każdego wzoru. Jeśli otwór jest szerszy od drzwi lub wyższy możemy wykonać doświetla boczne lub nadświetle górne by wypełnić otwór.

Stolbud Włoszczowa ma w swojej ofercie także drzwi zewnętrzne serii EFFECT i CARO. Seria EFFECT to drzwi z drewna klejonego, o grubości skrzydła 68 mm a płyciny ocieplane materiałem termoizolacyjnym. Występują w pięciu wzorach i czterech kolorach. Wykonywane są z drewna sosnowego. Drzwi CARO to osiem wzorów malowanych na 13 podstawowych kolorów. Skrzydła wg. standardy włoszczowskiego 68 mm wykonane z drewna obłożonego skleją wodoodporną. Wyposażenie jak w drzwiach PREMIUM  sprawia, że drzwi te mają podwyższoną odporność na włamanie.

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

 

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com

 

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00