Login


Notice: Undefined index: login in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/modules/mod_login/mod_login.php on line 1

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


Notice: Undefined index: jbd1f7 in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/templates/gk_blackandwhite/html/mod_gk_image_show/default.php on line 1
A+ R A-

Okna PCV

Okna PCV Krosno Podkarpackie są przeróżne, jednak...

Pewnie wiesz jak wiele zależy od światła. Budzisz się i pierwsze Twoje spojrzenie biegnie w kierunku okna. To właśnie one tworzą idealny klimat w domach, mieszkaniach. Wybór odpowiedniej kombinacji okien ściennych czy połaciowych będzie skutkował dobrym samopoczuciem.

Zimą zatrzymują ciepło we wnętrzu pomieszczeń, latem izolują przed gorącem. Przez nie światło słoneczne wpada do Twego pokoju i zamienia się w ciepło ogrzewające wnętrze.

Ponadto powinny być na tyle wytrzymałe by dać nam poczucie bezpieczeństwa.

Na koniec, a pewnie dla większości, na sam początek - to okna są ozdobą naszych wnętrz i są punktem, który łączy nasz świat ze światem zewnętrznym.

Dlatego polecamy okna z produkcji IZOTERM. Izoterm produkuje okna plastikowe w profilach REHAU i VEKA - największych i najbardziej znanych producentów profili na świecie. Zastosowanie tych profili daje szerokie możliwości aranżacyjne i techniczne. Jeśli chcesz poznać możliwości producenta okien PCV kliknij tutaj.

Jeśli chciałbyś poznać szerzej naszą ofertę proponujemy zapoznanie się z producentem okien - fabryką DOBROPLAST. Dobroplast jest jednym z największych producentów stolarki PCV w Polsce. Sam produkuje profile i sam produkuje pakiety szklane do swoich okien. Zapoznaj się z tą firmą klikając tutaj.

Jesteśmy gotowi do przyjazdu na budowę, do domu czy gdziekolwiek potrzebne są okna. Chętnie pomierzymy, wycenimy i przedstawimy ofertę. Zapraszamy do naszego sklepu!

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00