A+ R A-

Okna PCV

Okna PCV Krosno Podkarpackie są przeróżne, jednak...

Pewnie wiesz jak wiele zależy od światła. Budzisz się i pierwsze Twoje spojrzenie biegnie w kierunku okna. To właśnie one tworzą idealny klimat w domach, mieszkaniach. Wybór odpowiedniej kombinacji okien ściennych czy połaciowych będzie skutkował dobrym samopoczuciem.

Zimą zatrzymują ciepło we wnętrzu pomieszczeń, latem izolują przed gorącem. Przez nie światło słoneczne wpada do Twego pokoju i zamienia się w ciepło ogrzewające wnętrze.

Ponadto powinny być na tyle wytrzymałe by dać nam poczucie bezpieczeństwa.

Na koniec, a pewnie dla większości, na sam początek - to okna są ozdobą naszych wnętrz i są punktem, który łączy nasz świat ze światem zewnętrznym.

Okna DREWNIANE

Okna DREWNIANE mają niepowtarzalny styl i elegancję. Rysunek drewna jest niepowtarzalny na każdym z nich. Są ciepłe i wytrzymałe. Drewno jako materiał jest odpowiednio sztywny, by opierać się silnym podmuchom wiatru i nieproszonym gościom. Produkowane obecnie okna drewniane mają tak grube ramiaki i ciepłe szklenie, że ich zastosowanie rozciąga się od mieszkań w starym budownictwie do nowoczesnych domów pasywnych.

Polecamy okna drewniane produkcji Stolbud Włoszczowa S.A. Firma ta produkuje okna w kilku wersjach konstrukcyjnych oraz z kilku rodzajów drewna. Jest więc w czym wybierać. Uwzględniwszy ugruntowaną i wysoką pozycję tej firmy na rynku, wynikającą z długoletniej o wysokiej jakości produkcji, warto wybrać właśnie jej produkty.

Najgrubszy (92 mm) ramiak mają okna CAPITAL. Mogą być wykonane z drewna sosnowego, mahoniu meranti oraz dębu. Wybarwiane są na kilka kolorów w lazurach i podobną ilość kolorów kryjących z palety RAL. Można zamówić nietypowe wybarwienie za dopłatą. Szklone są różnymi rodzajami szkła - o wysokiej izolacyjności termicznej, akustycznej a także antywłamaniowymi szybami. W standardowym wyposażeniu są stosowane okucia firmy Winkhaus. Na życzenie klienta okna z tej serii mogą być wyposażone w ozdobne elementy takie jak listwy i główki, parapety drewniane, szprosy międzyszybowe, nakładane, naklejane i konstrukcyjne. Możemy zamówić sobie także różnego rodzaju nawiewniki. Wspaniałym wykończeniem okna i podkreśleniem urody domu są okiennice.

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

 

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com

 

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00