Login


Notice: Undefined index: login in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/modules/mod_login/mod_login.php on line 1

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


Notice: Undefined index: jbd1f7 in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/templates/gk_blackandwhite/html/mod_gk_image_show/default.php on line 1
A+ R A-

Kominki Jotul - Krosno

Kominki Jotul, wkłady kominkowe, różnego typu i wzoru, są dostępne w naszym sklepie. Oczywiście trudno opisać w kilku słowach ich zalety techniczne i wygląd, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy na ulicę Naftową 33 a w Krośnie. Mamy sporą wystawkę wkładów Jotula. Możecie Państwo sami ocenić ich wygląd, design, wykonanie. Od jesieni do późnej wiosny poczujecie także ciepło płomienia palącego się w wyrobach Jotula.

 

Jakie kominki w sprzedaży?

Można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie w wyborze jakiego dostarcza nam Jotul.  Są tu i małe wkłady do małych pomieszczeń, i takie, które rzeczywiście ogrzewają ponad 200 m2 domy. Są proste formy i półokrągłe. Wszystkie są tak skonstruowane aby nie emitować ciepła do atmosfery ale aby zostało w domu. Sprawność wszystkich przekracza 70% a niektórych nawet 80%.

Systemy dopalania spalin, zamknięte komory spalania sprawiają, że są to urządzenia nadzwyczaj oszczędne a jednocześnie budowa paleniska sprawia, że wizualizacja ognia sprawia patrzącym ogromną przyjemność.

Materiał kominka to żeliwo najwyższej jakości, potrafi wytrzymać najtrudniejsze warunki przez ponad sto lat.

Koncern Jotul to także inne marki:

To SCAN, ze swoimi nowatorskimi, można nawet rzec wizjonerskimi wkładami to nowoczesny design, wkładów stalowych, nastawiony jest głównie na prezentację ognia, która w tych piecach jest szczególnie niepowtarzalna.

Francuski producent ATRA poszczycić się może lekkością wyrzeźbioną w swoich wkładach. Panoramiczne, szerokie, całkowicie przeszklone paleniska stwarzają wrażenie bliskości a jednak także bezpieczeństwa.

Nie możemy nie przedstawić najmłodszego członka rodziny Jotula - firmy ILD, wysokozaawansowane technicznie rozwiązania i dbałość o czystość spalania to główne zalety jego produktów.

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00