Login


Notice: Undefined index: login in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/modules/mod_login/mod_login.php on line 1

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


Notice: Undefined index: jbd1f7 in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/templates/gk_blackandwhite/html/mod_gk_image_show/default.php on line 1
A+ R A-

 

Bramy garażowe Wiśniowski Krosno, Podkarpackie

Bramy garażowe Wiśniowski - Krosno

Firma Wiśniowski produkuje szeroki asortyment produktów związanych z przesłanianiem otworów. Począwszy od drzwi i okien w systemach aluminiowych poprzez różnego rodzaju bramy garażowe na systemach ogrodzeniowych skończywszy.

Nasza firma oferuje wszystkie produkty firmy Wiśniowski.

Najczęściej kupowaną bramą jest brama segmentowa. Wykonywana jest w różnych wersjach, bogatej kolorystyce, kilku przetłoczeniach panela i oczywiście w wersji ręcznej i automatycznej. Brama Uni-Pro, UniTherm czy Prime to obecnie najlepszy wybór do garaży w domach i wolnostojących na samochody osobowe.

Bramy uchylne to jeszcze dość często spotykane rozwiązanie przesłonięcia otworu garażowego. Niezawodne, sprawdzone i niedrogie. Wciąż nowe wzory i kolorystyka pozwalają wykorzystywać ten typ bramy z powodzeniem do domów i garaży wolnostojących.

Bramy roletowe znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zamontowania prowadnic w garażu. Łatwe w montażu, przyjemne w użytkowaniu z bogatą kolorystyką sprawiają, że są chętnie wykorzystywane w garażach domowych.

Zdarzają się sytuacje, kiedy bramy rozwiewne są najlepszym rozwiązaniem. Takiego typu bramy także znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Ci, którzy poszukują bram przemysłowych również znajdą coś dla siebie. Prosimy o kontakt w każdej sprawie dotyczącej pomiaru i wyceny. Służymy pomocą.

Pełen asortyment paneli i przęseł ogrodzeniowych jak również bram posesyjnych i furtek znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Prosimy o zaznajomienie się z tematem i kontakt z przedstawicielem naszej firmy w celu dokonania pomiarów, przedstawienia propozycji i wyceny.


Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00