Login


Notice: Undefined index: login in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/modules/mod_login/mod_login.php on line 1

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


Notice: Undefined index: jbd1f7 in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/templates/gk_blackandwhite/html/mod_gk_image_show/default.php on line 1
A+ R A-

Lukarna

 

Bramy garażowe Normstahl

Bramy Normstahl

Firma LUKARNA jest przedstawicielem producenta najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych firmy NORMSTAHL.

Normstahl to jakość w każdym calu.

Bramy garażowe serii Superior + 42 są najlepszym reprezentantem Normstahla. Każdy szczegół bramy zaprojektowany jest po to by brama działała bezawaryjnie ale także by dawała maksimum komfortu w użytkowaniu. Ponadto bramy Superior 42 są bramami antywłamaniowymi - klasa WK. Specjalnie zaprojektowany panel, w wielu wzorach i kolorach, ogranicza powstawanie mostków cieplnych, jest sztywny nawet w bramach 5,5 metrowej szerokości. Jest to najwyższa klasa bram garażowych na świecie, szczególnie polecana do garaży w domach.

Brama SMART 42 to rozwiązanie z panelami o strukturze Brillant lub Woodgrain. Podkreślają one naturalny rysunek na drewnopodobnych okleinach  paneli. Dobrze się prezentująca brama do domów i garaży wolnostojących.

Brama Base 42 i BaseMatic 42 został przygotowany z myślą o kliencie, który chciałby mieć dobrą bramę za nieduże pieniądze. W pełni funkcjonalna brama ręczna lub automatyczna.

Wspaniałym uzupełnieniem gram górnych sekcyjnych jest brama sekcyjna boczna. Unikalna konstrukcja techniczna pozwala na zamontowanie bramy segmentowej, która odsuwa się na bok garażu, w miejscach, gdzie nie można podwiesić prowadnic.

Oczywiście wszystkie bramy występują w wersjach tak otwieranych ręcznie jak i otwieranych automatycznie. Zastosowanie nowoczesnych automatów serii Magic, pozwala używać je w bardzo komfortowy sposób.

 

 

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00