A+ R A-

Parapety Krosno

Parapety Krosno posiadamy różnego rodzaju, koloru, faktury i z różnego materiału. Dlatego też każdy, kto chciałby dopasować parapet do wykończenia pomieszczenia - stylu, koloru, może znaleźć coś co będzie mu odpowiadało.

PARAPETY WEWNĘTRZNE

Najpopularniejsze są obecnie parapety wewnętrzne z agglomarmurów.  Jest to materiał składający się w około 95% z naturalnego kruszywa, przeważnie marmurowego, spojonego specjalnym tworzywem, a następnie polerowanego na wysoki połysk. Parapety takie zachowują się podobnie do parapetów kamiennych. Są odporne na większość substancji oraz normalne, domowe użytkowanie.

Najbardziej popularne kolory to Botticcino i Breccia Aurora. Kolorystyka jest jednak znacznie bogatsza. W przypadku parapetów z agglomarmurów, jak zresztą we wszystkich parapetach kamiennych, należy mieć na względzie, że jest to materiał naturalny i praktycznie każdy parapet jest niepowtarzalny, odmienny w rysunku, ułożeniu, czasem odcieniu od pozostałych. Z agglomarumru wykonujemy nie tylko parapety ale także blaty do łazienek i kuchni, nietypowe kształty, różnego rodzaju wycięcia są możliwe.

Choć wykonujemy różnego rodzaju blaty z agglomarmurów to jednak w tych zastosowaniach najlepszy jest granit. Granit jest skałą dużo twardszą od marmuru i mniej reagującą szczególnie z kwasami, których użycie szczególnie w kuchni jest nieodzowne. Dlatego na blaty kuchenne polecamy granit. Ogromna różnorodność kolorystyczna sprawia, że zaspokojone zostaną najwybredniejsze gusta klientów.

Najtańsze są parapety z PCV. Dzisiejsze możliwości laminowania tych parapetów na kolory drewnopodobne czy podobne do kamieni naturalnych, sprawiają, że ten segment towarowy rozwija się świetnie. Dostępne są parapety w popularnych kolorach okien wykonanych z profili PCV, co sprawia, że parapet z oknem współgrają idealnie pod względem koloru.

 

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

Oczywiście oferujemy także parapety zewnętrzne. Najbardziej popularne są parapety wykonane z blachy stalowej, ocynkowanej i pokrytej poliestrem. Występują w bogatej kolorystyce, są także możliwe przetłoczenia na powierzchni blachy, co dodatkowo wzmacnia efekty estetyczne. Parapety te są cięte na wymiar zamówiony przez klienta.

Podobne do stalowych są parapety z blachy aluminiowej. Są wykonane z grubszej blachy, jako płaskie i jako "płytka". W przypadku parapetu typu "płytka" występują kolory brąz i miedź antyczna.

 

Galeria parapety

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

 

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarnaspj@gmail.com

 

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00