Login


Notice: Undefined index: login in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/modules/mod_login/mod_login.php on line 1

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


Notice: Undefined index: jbd1f7 in /home/kowalczyk1/ftp/krzysiek/drzwkro/templates/gk_blackandwhite/html/mod_gk_image_show/default.php on line 1
A+ R A-

 

Drzwi Krosno Podkarpackie

Drzwi Krosno


Mamy w swojej ofercie spory wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Mój dom moją twierdzą - chcemy mieszkać bezpiecznie, czuć się komfortowo. Chcemy w swoim domu odpocząć. Potrzebujemy przyjaznej przestrzeni, w której będziemy pielęgnować miłość, wychowywać swoje dzieci. Właśnie dlatego podwoje naszego domostwa muszą być solidne, trwałe i bezpieczne.

 

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Z drzwi zewnętrznych polecamy cały asortyment firmy VIKKING. Firma ta produkuje drzwi zewnętrzne o grubości skrzydła od 45 mm do 68 mm. Różnorodny wystrój, ciekawa kolorystyka i konstrukcja drzwi sprawiają, że wielu klientów wybiera właśnie te drzwi. Ponieważ wnętrze drzwi to w zasadzie jedna izolacja, są one bardzo ciepłe. Zewnętrzna warstwa z kompozytu z włókna szklanego sprawia, że są praktycznie niezniszczalne.

Drzwi o konstrukcji płytowej i  wzmocnienie ramą metalową na całym obwodzie, wzmocnienie antywyważeniowe, obłożone płytą kompozytową wybarwiane lazurami i wszelkimi kolorami z palety RAL, sprawiają, że jest to rozsądny wybór drzwi w dobrych cenach. Całości dopełnia możliwość wykonania tych drzwi w wersji dwuskrzydłowej lub ze stałymi dostawkami.

Futurystyczne jak i klasyczne wzornictwo to charakterystyka drzwi VIKKING. Stylistyka ta sprawia, że te drzwi świetnie pasują do domów o nowoczesnym wyglądzie, których powstaje coraz więcej. Polecane są też do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Nasz sklep poleca drzwi PREMIUM ze Stolbudu Włoszczowa S.A. Są to drzwi, jako jedne z nielicznych, wykonywane w całości z drewna.  Klejone warstwowo drewno sosnowe, meranti lub dąb stanowi całość konstrukcji tych drzwi - zarówno ramiaków jak i filunków. Ponieważ grubość skrzydła wynosi 68 mm drzwi te spełniają stawiane przed drzwiami zewnętrznymi wymagania. Drzwi PREMIUM produkowane są przede wszystkim w typowym wymiarze - 1020 mm szerokość, 2100 mm wysokość. Na zamówienie klienta jest możliwa korekta wymiarów według potrzeb. Drzwi te w standardzie wyposażone są w okucia antywłamaniowe klasy C (listwę przeciwwyważeniową z dziesięcioma bolcami, zasuwnicę wielopunktową oraz mocne regulowane zawiasy), całość dopełnia szklenie szkłem antywłamaniowym P4. Aby ograniczyć infiltrację zimnego powietrza drzwi te wyposażone są w podwójny system uszczelek. Za dopłatą można doposażyć drzwi w górną blokadę zamka, elektromagnes, zasuwnicę z baryłką, samozamykacz, zawiasy kieszeniowe. Możliwa jest wersja dwudzielna każdego wzoru. Jeśli otwór jest szerszy od drzwi lub wyższy możemy wykonać doświetla boczne lub nadświetle górne by wypełnić otwór.

Stolbud Włoszczowa ma w swojej ofercie także drzwi zewnętrzne serii  SARMATIA.  Drzwi SARMATIA to moc wzorów malowanych na 13 podstawowych kolorów. Skrzydła wg. standardy włoszczowskiego 68 mm wykonane z drewna obłożonego skleją wodoodporną. Wyposażenie bogate i do wyboru  sprawia, że drzwi te mają podwyższoną odporność na włamanie.

 

 

Polecamy także drzwi firmy STOLPAW. To zakład z 35 letnią tradycją jednak wchodzi w nowe czasy przebojem wraz ze swoimi kolekcjami drzwi. Optimum to idealne rozwiązanie dla klientów szukających dobrych drzwi w przystępnej cenie. Kolekcja Novum to nowoczesne rozwiązania techniczne w klasyce gatunku. Favorit - drzwi antywłamaniowe spełniające wymagania dotyczące budownictwa enerooszczędnego. Stolterm zaś to drzwi o współczynniku U=0,72 W/m2K, spełniające wymagania stwiane budownictwu pasywnemu.

Ofertę dopełniają firmy AGMAR I WĘGRZYN. Solidni partnerzy produkujący drzwi wyśmienitej jakości polecane przez nas od wielu lat naszym klientom.

Do rodziny drzwi zewnętrznych dołączyła firma DERPAL. Oferta tej firmy jest złotym środkiem. Jest połączeniem bardzo dobrej jakości wyrobu z niewygórowaną ceną.

Oczywiście sprzedajemy także, tak bardzo popularne, drzwi stalowe. Są to drzwi stalowe nasze krajowe, polskie. Nie sprzedajemy chińskich wyrobów. Są to drzwi znanych producentów Mar-Toma i Wikęda, którzy wyznaczają kierunki rozwoju produkcji drzwi stalowych w Polsce.

Jeśli szukasz unikalnego rozwiązania, którego nie znalazłeś w żadnym markecie, przyjdź do nas. Poszukamy dla Ciebie oferty wyjątkowej, przez zastosowanie której nikt nie pomyli Twoich drzwi z drzwiami sąsiada.

Drzwi Krosno

Lukarna - kontakt...

tel i fax. 13 436 13 22
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl


Lukarna

ul. Naftowa 33 a (obok PKS) 
38-400 Krosno


Czynne:
pon - pt: od 8 do 17 00
w sobotę: od 8 do 13 00

Drzwi, kominki, okna oraz ...

Lukarna - adres & kontakt

"Lukarna" Sp. Jawna Artur Zep i Wspólnicy

ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)
38-400 Krosno


tel i fax. 134361322
tel. kom. 607 361 881
lukarna@drzwikrosno.pl

Godziny otwarcia

Siedziba: Krosno, ul. Naftowa 33 a (obok dworca PKS)

 

Czynne:

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 00

w sobotę od 8 do 13 00